Skip to main content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Lediga tjänster 1

Nedan ser ni vilka tjänster vi just nu söker men vi välkomnar alltid spontanansökningar, skicka in den till jobb@safetron.com


Nyheter

Vi arrangerar teknisk utbildning

19 februari 2024
Häromveckan arrangerade vi en teknisk utbildning för Avarn Security Sverige i Malmö.

Fastighetsmässan Malmö

6 februari 2024
Malmö! Nu är det äntligen dags för mässa igen när Fastighetsmässan Syd går av stapeln nu på onsdag den 7-8 februari.

Siden er nå på norsk!

2 februari 2024
år norske nettside er endelig lansert! Vi har vært lydhøre for våre kunders tilbakemeldinger og derfor er nettsiden raskere og enklere å navigere enn før.
Vi besöker projekten

Prestigefyllt bostadsprojekt i Stockholm

Det är alltid trevligt att besöka projekten där våra produkter används, vi fick möjligheten att följa med till ett i centrala Stockholm.

Sveriges nordligaste badhus

Idag har vi fått besöka miljardprojektet som är Sveriges nordligaste badhus: Midnattssolsbadet i Kiruna. Vår Jonas Hellström har tillsammans med Caverion i Piteå samarbetat under projekteringsprocessen.

Vi besökte Karlatornet

Idag fick vi chansen att besöka Karlatornet, ett av de största byggnadsprojekten i Sverige. Vi är givetvis väldigt stolta över att ha levererat projektets samtliga elektroniska lås.

KONTAKT

Växel

+46 10 35 00 240
info@safetron.com

Order

+46 10 35 00 241
order@safetron.com

Support

+46 10 35 00 242
service@safetron.com

Ekonomi

+46 10 35 00 243
faktura@safetron.com


Besöksadress

Säterivägen 18
65341 Karlstad
Sweden

Postadress

Box 2096
65002 Karlstad
Sweden

Returblankett

Hämta

Försäljning


Jonas Hellström
Försäljning / Teknisk rådgivning
Region Öst / Norr

+46 10 35 00 251
jonas@safetron.com


Joel Viborg
Försäljning
Region Mitt

+46 10 35 00 259
joel@safetron.com


Thomas Ottosson
Försäljning
Region Norge

+46 10 35 00 250
thomas@safetron.com


Seppo Siponmaa
Försäljning
Region Väst

+46 10 35 00 248
seppo@safetron.com


Daniel Åkerblad
Försäljning / Teknisk rådgivning
Region Syd

+46 10 35 00 253
daniel@safetron.com

Order & Logistik


Patrik Beergrehn
Order
Logistik

+46 10 35 00 249
patrik@safetron.com


Erik Vannemyr
Order
Logistik

+46 10 35 00 252
erik@safetron.com

Ledning


Stefan Vannemyr
CEO

+46 10 35 00 245
stefan@safetron.com


Tommy Vannemyr
CTO

+46 10 35 00 246
tommy@safetron.com


Adam Klingberg
FÖRSÄLJNING / MARKNAD

+46 10 35 00 247
adam@safetron.com

Försäljning


Jonas Hellström
Försäljning / Teknisk rådgivning
Region Öst / Norr

+46 10 35 00 251
jonas@safetron.com


Joel Viborg
Försäljning
Region Mitt

+46 10 35 00 259
joel@safetron.com


Thomas Ottosson
Försäljning
Region Norge

+46 10 35 00 250
thomas@safetron.com


Seppo Siponmaa
Försäljning
Region Väst

+46 10 35 00 248
seppo@safetron.com


Daniel Åkerblad
Försäljning / Teknisk rådgivning
Region Syd

+46 10 35 00 253
daniel@safetron.com

Order & Logistik


Patrik Beergrehn
Order
Logistik

+46 10 35 00 249
patrik@safetron.com


Erik Vannemyr
Order
Logistik

+46 10 35 00 252
erik@safetron.com

Ledning


Stefan Vannemyr
CEO

+46 10 35 00 245
stefan@safetron.com


Tommy Vannemyr
CTO

+46 10 35 00 246
tommy@safetron.com


Adam Klingberg
FÖRSÄLJNING / MARKNAD

+46 10 35 00 247
adam@safetron.com

Kontakta oss

Vi hjälper er med
era projekt

Vi har över 30 års erfarenhet av elektroniska låslösningar och hjälper er gärna med era projekteringsfrågor. I moderna fastighetsprojekt behöver ställning tas till en rad komplexa parametrar som funktion och säkerhetskrav, gällande lagkrav och även produkttekniska som t.ex. certifikat i de olika standarder som tillämpas i och runt dörrmiljön.

Kontaktuppgifter

+46 10 35 00 240
info@safetron.com

Håll dig uppdaterad

Följ vårt nyhetsbrev och ta del av
alla våra produktnyheter